28. Olağan Genel Kurulumuzda 2022-2023 dönemi Yönetim ve Denetim Kurullarımız seçildi.

9 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşen 28. Olağan Genel kurulumuzda yeni yönetim kurulumuz seçilerek göreve başladı. Genişletilmiş gündemle gerçekleşen Genel Kurulumuz öncesinde değerli konuklarımız görüşlerini katılımcılarımızla paylaştılar.

Başkan Burak Kasımoğlu tarafından açılan toplantı, Eğitim komitesi başkanı Lale Bauer'in mesleki eğitim ve TEGEV Endüstriyel Ustalık Okulu konusunda yapmış olduğu konuşması ile devam etti. TEGEV'e yeni katılan Makine OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Silahtaroğlu'na takdim edilen üyelik mazbatası sonrasında konuşan Silahtaroğlu Makine OSB'nin mesleki eğitim için çalışmalarına dikkat çekti. TEGEV-Makine OSB işbirliği ile kurulacak olan Endüstriyel Ustalık Okulu'nun sanayimize katacakları değerler konusunda bilgi veren Silahtaroğlu TEGEV üyeliğinin ülkemize hayırlı olmasını dilediğini ekledi.

Yeni üyemiz önceki TEGEV Başkanlarımızdan Sayın Otto Bauer'in mazbatasının takdiminden sonra katılımcılara hitap eden Bauer TEGEV’in üstlendiği misyonun ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu aktardı.

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman’ın Milli Eğitim bakanlığının Mesleki Eğitim Projelerini aktardığı ve Mesleki ve Teknik Anadolu liselerinin başarılarını konu alan konuşmasıyla devam eden toplantı verilen aranın ardından üyelerimizin katıldığı Genel Kurul toplantısı ile devam etti.

Gündeme bağlı kalınarak gerçekleşen toplantıda yapılan seçimle yeni yönetim kurulumuz seçilerek göreve başladı. Burak Kasımoğlu’nun ikinci kez başkanlığa seçildiği 2022-2023 dönemi yönetim ve denetim kurulunda görev alacak olan temsilcilerimizi bilgilerinize sunarız.

28. Olağan Mütevelliler Kurulu Toplantısı

 

2022-2023 dönemi Yönetim Kurulu

9 Şubat 2022, Radisson Blu Asia, Ataşehir-İstanbul

2022-2023 Dönemi TEGEV Yönetim Kurulu

 

Firma Adı

Temsilci Adı

Görevi

1

SKF Türk

Burak Kasımoğlu

Başkan

2

Bireysel Üye

Lale Bauer

Üye

3

Bireysel Üye

Nihat Akkuş

Üye

4

Makine OSB

Nurhan Gazeryan

Üye

5

Ünlü Teknik

Barış Ünlü

Üye

6

PSS One

Durmuş Çelik

Üye

7

Bireysel Üye

Otto Bauer

Üye

8

Erde Dış Ticaret

Ersin Erkol

Yedek Üye

9

ABB Elektrik

Ayşe Nur Bildirici

Yedek Üye

10

Sarıca Rulman

Mustafa Sarıca

Yedek Üye

 

 

 

2022-2023 Dönemi TEGEV Denetleme Kurulu

 

Adı Soyadı

Görevi

1

İsmail Bayraktar

Üye

2

Handan Ögeer

Üye

3

Lütfü Ataç

Üye

 

 
Top