Gönüllü Eğitmenlerimize katılır mısınız?


Değerli TEGEV Dostlarımız, 

Sizleri, Vakfımızın “Teknolojik Eğitimi Geliştirme” misyonuna bağlı olarak GÖNÜLLÜ EĞİTMENLER takımıyla birlikte gerçekleştirmek istediğimiz; başta mesleki ve teknik okullardaki öğrencilerimiz ile öğretmenlerimiz olmak üzere, eğitim desteği için bizlere başvuru yapan diğer kurumlarımızı da kapsayacak nitelikte planladığımız “Gönüllü Eğitmen Projesi” ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz. 

Covid 19 Pandemisi sebebiyle yüzyüze eğitimde büyük zorluklar yaşayan öğrenci ve öğretmenlerimize destek vermek amacıyla gönüllülerimizle düzenleyeceğimiz online eğitimleri kapsayacak projemizle, yeni ürün ve imalat teknolojilerini, tesis işletme ve bakım modellerini, kalite ve sürdürülebilirlik sistemlerini ve daha birçok güncel teorik ve pratik bilgiyi, ayrıca ihtiyaç duyulan güncel sosyal eğitimleri dijital ve sınıf ortamlarında Mesleki ve Teknik okullarımız ile paylaşmayı hedefledik. Hatta daha geniş bir perspektif ile konuyu ele alarak hedef kitlemize eğitimlerimizi talep eden üniversiteleri, eğitim kurumlarını ve bireyleri de dahil etmeyi planladık. 

Bu projede, vakfımızın vizyonu olan “Yaparak öğren, öğrenerek yap” felsefesini  sanayi, iş ve eğitim dünyasında eşsiz deneyimleri olan Siz Gönüllülerimiz aracılığıyla ortaya koyabileceğimize inanıyoruz. Bilgi, deneyim ve ön görüleriniz ile gençlerimize büyük katkı sağlayacağınızdan kuşkumuz yok. Tamamen ücretsiz şekilde gerçekleşecek olan eğitimlerimiz dijital platformda olacaktır. Başvurularınız sonrasında planlamalara göre sizlerle ayrı ayrı irtibat kurarak görüşecek ve tüm takvim detaylarını birlikte oluşturacağız.

Altta bulunan link ile açılan sayfada yer alan eğitmen başvuru formumuzu doldurmanızı rica eder, şimdiden Gönüllü Eğitmenler takımımıza katıldığınız için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Gönüllü Eğitmen Başvuru Formu için tıklayınız.

Sorularınız için sizlere Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  mail adresimizden destek vereceğimizi belirtmek isteriz. 

Saygılarımızla,

TEGEV

Teknolojik Eğitimi Geliştirme Vakfı

 
Top