Yeni Üyelerimizle Güçleniyoruz

TEGEV’e yeni katılan üyelerimizle sanayiyi temsil gücümüz artıyor. Ünlü Teknik, PSS ONE ve Çelik Halat’ın mütevelli üyemiz olarak aramıza katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz.
PSS ONE Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yeşiloba Mah. 46257 Sk. Seyhan Oto San. Sitesi D Blok No:7/4-Z11 Seyhan/ADANA

PSS ONE elektrik güç sistemleri alanında uluslararası firmalarda edinmiş olduğu engin bilgi ve tecrübeyi kullanarak, orta gerilim ve yüksek gerilim güç tesislerinde montaj, test ve devreye alma, bakım-onarım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunmak amacıyla, 2014 yılında Adana da kurulmuş bir firmadır.
Adana bölgesinde, bölgedeki müşterilerine daha çok alanda hizmet vermek amacıyla Servis Merkezi oluşturma projesi kapsamında, 2018 yılında yaklaşık 1000 m2 lik bir atölye imkanına kavuşmuştur. Bu atölyede transformatör, generator ve elektrik motorları gibi elektrik makinalarının tamir ve onarım faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.
Elektrik güç sistemleri alanında yıllarca çalışmış, sertifikalı ve deneyimli kadrolar tarafından kurulan şirketimiz, müşteri gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına uygun optimum çözümü, zamanında ve kaliteli bir biçimde sunmayı kendine amaç edinmiştir.
7/24 Servis anlayışını benimseyen şirketimiz, Müşteri Odaklı bir yaklaşım sergileyerek çok kısa bir sürede bölgede fark yaratan ve kaliteli hizmet sunan bir firma olmuştur. Sektörde kendisinden söz ettirmiş ve birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.
Firmamız kurulduğu günden bu yana uluslararası standartları kendine referans almış olup, buna göre faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine ve ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca PSS ONE markası tescillenerek, markalaşma yolunda ilk adım atılmıştır.
Faaliyet Alanları
1-Şalt Merkezleri
OG-YG Şalt Tesisleri Bakım Onarım Faaliyetleri
OG Modüler Hücre Montaj Test ve Devreye Alma İşleri
Transformatör Bakım ve Onarımları
Transformatör Yağ ve Gaz Analizleri
2-Elektrik Makinaları
AC/DC Elektrik Motorları Bakım ve Onarımları
AC Generatör Bakım ve Onarımları
OG Elektrik Motorları Bakım ve Onarım İşleri
Saha Hizmetleri ( Vibrasyon Ölçümleri, Kaplin Ayarları )

Ünlü Teknik Rulman ve Tic. San. A.Ş.

1202/1 Sokak No:101/D Yener İş Merkezi 35170
Yenişehir / İzmir

Ünlü Teknik, ülke çapında hizmet veren, endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için mekanik güç aktarım parçaları tedarikçisi ve bu ürünler ile ilgili mühendislik hizmetleri sağlayıcısıdır.
1979 yılından itibaren, tek noktadan tedarik sunma anlayışımız kapsamında, alanında lider markalar ile genişlemeye devam eden ürün portföyümüzde; rulmanlar, güç aktarım parçaları, redüktörler, elektrik motorları, sızdırmazlık çözümleri, yağlama ve yağ filtrasyon sistemleri, rulman montaj/bakım aletleri ve makine durum izleme cihazları bulunmaktadır.
Bugün, hizmet sunmakta olduğumuz sayısı 4500’ü aşan işletme farklı alanlarda ve farklı boyutlarda olsalar da, tamamının ortak hedefi maliyetlerini azaltırken verimliliklerini arttırarak daha rekabetçi olabilmektir. Ünlü Teknik olarak müşterilerimizin bu hedeflerine ulaşabilmelerine katkıda bulunmak amacıyla, yaptığımız teknoloji ve lojistik yatırımları ile kesintisiz ürün tedariği sağlamanın yanında, ürün uzmanlığına ve bilgi mühendisliğine dayalı katma değerli hizmetler sunmaktayız.
Bu hizmetler, plansız duruşları ortadan kaldırmayı hedefleyen Saha Mühendislik Çözümlerini, ekipman ömrünü uzatan Tamir ve Bakım Servisleri ile yedek parça sarfiyatını azaltmaya yönelik Eğitim ve Danışmalık Programlarını içermektedir.
Sunmakta olduğumuz hizmet paketinde, bilgi ve inovasyon kadar önemli olan bir diğer nokta da işletmeye özel ve yerel hizmet sunabilme kabiliyetimizdir. 170 kişilik deneyimli kadromuz ve 6 stratejik lokasyondan dağıtımını yaptığımız 70.000 stok kalemi ile doğru ürünleri, doğru zamanda müşterilerimize ulaştırma rolünü üstleniyoruz.
Endüstriyel üretim alanında makine imalatçılarından (OEM), bakım amaçlı ürün ihtiyaçları olan fabrikalara; otomotiv yedek parça alanında dağıtıcı firmalardan, bakım hizmeti sunan servislere kadar birbirinden çok farklı sektörlerin tamamında müşterilerimizin tedarik zinciri iş süreçlerini iyileştirmek ve verimliliklerini arttırabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Çelik Halat ve Tel Sanayii A.Ş

Ertuğrul Gazi, Şehitler Cd. No:2, 41180
Kartepe/Kocaeli

Konusunda uzman, lider ve köklü bir kuruluş olan Çelik Halat ve Tel Sanayii A.Ş. 1962 yılında ülkemizin yüksek karbonlu çelik tel ve halat ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kurulmuş olup 1968 yılında faaliyete geçmiştir.
10 Ocak 1986 yılında halka açılan firmamız hisselerinin büyük bir bölümünün, 1997 yılında Doğan Grubu tarafından alınmasıyla birlikte Çelik Halat ve Tel Sanayii A.Ş. , yeni bir atılım dönemine girmiştir. Bugün, uluslararası standartlara uygun olarak üretilen ve büyük bir bölümü ihraç edilen ürünlerimiz, dünyanın sayılı endüstrileşmiş ülkeleri tarafından artan bir oranda tercih edilmektedir. Başlangıçta, yılda 4500 ton kapasite ile tek ve çok demetli halat, galvanizli tel ve yaylık tel ürünleri ile üretime başlamış, daha sonra gelişen pazar şartlarına uygun entegrasyon ile ürün yelpazesine öngerilmeli beton demetini ekleyip kapasitesini arttırmıştır. Projelendirilmiş yeni yatırımlarla büyüme trendimiz önümüzdeki yıllarda devam edecektir. Kurulduğundan bu yana sürekli gelişerek büyüyen Çelik Halat ve Tel Sanayii A.Ş.;
Çelik Halatları ile; inşaat, denizcilik, balıkçılık, petrol, madencilik gibi birçok sektörde ve asansörlerde, vinçlerde, ormancılıkta;
Galvanizli Telleri ile; muhtelif endüstriyel yay imalatı, otomotiv ve beyaz eşya sektöründe;
Endüstriyel Yaylık Telleri ile; ağırlıklı otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde olmak üzere her türlü endüstriyel yay uygulamalarında; Patentli Telleri ile, yüksek performanslı özel halat üretimi, tarım ve geri dönüşüm sektöründe;
Beton Demetleri ile; köprü ve kirişlerde, ankraj uygulamalarında, beton prefabrik inşaat olmak üzere birçok farklı inşaat alanında;

yaşantımızın her anında uluslararası standartlara ve müşteri isteklerine uygun özel ürünleri ile yanınızdadır. Ürün yelpazemiz içinde özel ve önemli bir yeri olan ve firmamıza da ismini veren Çelik Halatlarımız yüksek kalitesi ve performansı ile sadece yurt içinde değil yurt dışında da yıllardır aranılan ve güvenilen bir marka olma özelliğini haklı olarak kazanmış bulunmaktadır. Bu güvenin bir sonucu olarak müşterilerimiz tarafından kolayca fark edilebilmesini sağlamak için yurt içinde tüm halatlarımızda bir demet kırmızı renkte üretilmekte, halatların firmamıza ait olduğunun ek güvencesi olarak halat içine tanıtıcı renkli şerit konulmakta, ayrıca tüm halatlarımıza onaylı Kalite Sertifikası verilmektedir. Firmamızın ürünleri bugün Kuzey Amerika ve Avrupa başta olmak üzere 45' in üzerinde ülkeye ihraç edilmekte; ürün ve hizmet kalitesiyle takdir toplamaktadır.
"Çelik Halat ve Tel Sanayii A.Ş. uzun yıllardır sahip olduğu TSE EN ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi yanında, Lloyd's Register kalite sistem belgeleri ve dünya petrol endüstrisinin en büyük kuruluşu olan American Petroleum Institute tarafından da onaylanan ve API (API 9A License No: 9A-0056) logosu kullanma izni verilen yüksek halat kalitesi, yeni geliştirdiği ürünleri, tüm çalışanları tarafından paylaşılan müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışı ile sizlere güven vererek sürekli gelişme yolculuğuna devam etmektedir. "
 
Top